KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12612352
nr 1261 2352
Oidentifierad konstnär. Osignerad, landskap. Olja på pannå, 60x61 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:08:04
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr